Zamknij okno Drukuj dokument

Harmonogramy 2018

Terminy odbioru odpadów w poszczególnych gminach Związku


Miasto Działdowo

Miasto Działdowo - Sektor I
ul. Asnyka, ul. Chopina, ul. Grunwaldzka, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Norwida, ul. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Rzemieślnicza,
ul. Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Wąska,ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Marii Konopnickiej), ul. Wyszyńskiego, ul. Przemysłowa

Miasto Działdowo – Sektor II
Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Bielnikowa, ul Cicha, ul. Małłka, ul. Alfreda Wellengera, ul. Łąkowa,
ul. Górna, ul. Gen. J.Hallera, ul. Władysława Jagiełły, ul. Katarzyny, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Tylna, ul. 1-ego Maja,
ul. Mazurska, ul. Męczenników, ul. Mławska,ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Waryńskiego, ul. Piwna, ul. Poprzeczna,
ul. Średnia, ul. Pocztowa, ul. Słowackiego, ul. Strumykowa, ul. Wolności - od ul. Męczenników do ul. Katarzyny, ul. Zamkowa

Miasto Działdowo – Sektor III
ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. M. Dąbrowskiej, ul. Klonowa, ul. J. Kochanowskiego, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Miodowa, ul. Mrongowiusza,
ul. Osiedleńcza, ul. Południowa, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Zielona

Miasto Działdowo – Sektor IV
ul. W. Broniewskiego, ul. K. Gałczyńskiego, ul. Graniczna, ul. Kajki, ul. I. Krasickiego, ul. Księżodworska, ul. J. Brzechwy, ul. Powstańców
Wielkopolskich, ul. Spokojna, ul. H. Sienkiewicza, ul. J. Tuwima, ul. S. Wyspiańskiego, ul. S. Żeromskiego

Miasto Działdowo – Sektor V
ul. Lidzbarska, ul. 11-go Listopada, ul. Chabrowa, ul. Dmowskiego, ul. Dożynkowa, ul. Chmielna, ul. Graniczna, ul. Gryczana,
ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Jęczmienna, ul. Kąkolowa, ul. Konwaliowa, ul. Legionów Polskich, ul. Lniana, ul. Lotników, ul. Łubinowa,
ul. Makowa, ul. Letnia, ul. Owsiana, ul. Polna, ul. Pileckiego, ul. Prosta, ul. Pszeniczna, ul. Raginisa, ul. Reymonta, ul. Rumiankowa,
ul. Rzepakowa, ul. Traugutta, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia, ul. Zbożowa

Miasto Działdowo – Sektor IB
ul. Biedrawiny , ul. Nidzicka, ul. Lenartowicza, ul. Malewskiej, ul. Połłnocna, ul. Olsztynłska

Miasto Działdowo - Sektor Leśna II
ul. Agatowa, ul. Bursztynowa, ul. Leśna, ul. Koralowa, ul. Modrzewiowa, ul. Młodzieżowa, ul. OMTUR, ul. Rubinowa, ul. Szafirowa,
ul. Szmaragdowa, ul. Świerkowa, ul. Wrzosowa, ul. ZHP, ul. Słowikowa (dawna ul. ZMP) , ul. Diamentowa (dawna ul. ZMS), ul. ZMW ,,WICI’’ ,
ul. Zuchowa, ul. Perłowa (dawna ul. ZWM)

Miasto Działdowo – Sektor Leśna III i IV
Al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Boznańskiej, ul. Chełmińskiego, ul. Cybisa, ul. Czyżewskiego, ul. Dębowa, ul. Fałata, ul. Gierymskiego,
ul. Grottgera, ul. Kossaka, ul. Lentza, ul. Makowskiego, ul. Malczewskiego, ul. Matejki, ul. Michałowskiego, ul. Orłowskiego, ul.
Podkowińskiego, ul. Pronaszko, ul. Sosnowa, ul. Wita Śtworza, ul. Jana Śtyki, ul. Witkiewicza, ul. Wyczółkowskiego, Komorniki blok nr 20,23 i 24

Miasto Działdowo – Osiedle Ogródki
ul. Komorowskiego (dawna ul. Buczka), ul. Drzymały, ul. Dolna, ul. Kwiatowa, ul. Okrężna, ul. Okólna, ul. Piaskowa, ul. Robotnicza, ul.
Sportowa, ul. Budowlana (dawna ul. Strzelczyka), ul. 17-Stycznia (dawna ul. 19-go Stycznia), ul. Warmińska, ul. Zacisze, ul. Rydygiera

Miasto Działdowo – Zabudowa Wielorodzinna

 


Gmina Działdowo

Gmina Działdowo 1A
Gnojno, Gnojenko, Księży Dwór, Prusinowo

Gmina Działdowo 1B
Kisiny

Gmina Działdowo 2
Kurki, Bursz, Rywociny, Petrykozy, Zakrzewo

Gmina Działdowo 3
Uzdowo, Kramarzewo, Sękowo

Gmina Działdowo 4
Jankowice, Mosznica, Gąsiorowo, Lipówka, Ruszkowo, Sławkowo

Gmina Działdowo 5
Komorniki, Krasnołąka, Klęczkowo, Wilamowo, Pożary, Burkat

Gmina Działdowo 6
Grzybiny, Myślęta, Turza Wielka, Drzazgi

Gmina Działdowo 7A
Wysoka, Pierławki, Rudolfowo

Gmina Działdowo 7B
Filice, Niestoja

Gmina Działdowo - Malinowo

Gmina Działdowo - Zabudowa Wielorodzinna


 Gmina Płośnica

Gmina Płośnica - Sektor I
Płośnica, Rutkowice, Skurpie, Gralewo, Turza Mała, Murawki

Gmina Płośnica - Sektor II
Gruszka, Jabłonowo, Niechłonin, Zalesie

Gmina Płośnica - Sektor III
Prioma, Gródki, Mały Łęck, Przełęk Kościelny, Przełęk Mały, Przełęk Duży, Wielki Łęck

Gmina Płośnica - Zabudowa Wielorodzinna

 


 

 Gmina Iłowo - Osada

Gmina Iłowo - Sektor I
Kraszewo, Narzym, Wierzbowo

Iłowo - Sektor II
ul. Broniewskiego, ul. 19-Stycznia, ul. Długa, ul. Dolna, ul. Działdowska, ul. Janowska, ul. Kosynierów, ul. Kościelna, ul. Kraszewska,
ul. Mickiewicza, ul. Okrężna, ul. Polna, ul. Reja, ul. Sienkiewicza, ul. Staszica, ul. Stefczyka, ul. Wiejska, ul. Wyzwolenia

Iłowo - Sektor III
ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Jagiellońska, ul. Kochanowskiego, ul. Kościuszki, ul. Krasickiego, ul. Krzywa, ul. Kwiatowa, ul. Leśna,
ul. Łokietka, ul. Młodzieżowa, ul. Nowa, ul. Nowotki, ul. Prusa, ul. Przyjaciół, ul. Puchatka, ul. Tysiąclecia, ul. Wdzięczna, ul. Lipowa

Gmina Iłowo - Sektor IV
Białuty, Brodowo, Chorab, Dzwierznia, Janowo, Mławka, Pruski, Purgałki, Sochy, Szczepka, Gajówki, Mansfeldy,

Gmina Iłowo - Zabudowa Wielorodzinna


 Gmina Grodziczno

 

Gmina Grodziczno - Sektor I - SEGREGOWANE
Mroczno, Mroczenko, Boleszyn, Kowaliki

Gmina Grodziczno - Sektor I - ZMIESZANE, POPIÓŁ
Mroczno, Mroczenko, Boleszyn, Kowaliki

Gmina Grodziczno - Sektor II
Trzcin, Rynek, Ostaszewo, Katlewo

Gmina Grodziczno - Sektor III - SEGREGOWANE
Grodziczno, Nowe Grodziczno, Montowo, Białobłoty, Zwiniarz, Świniarc, Lorki

Gmina Grodziczno - Sektor III - ZMIESZANE, POPIÓŁ
Boleszyn, Białobłoty, Zwiniarz, Świniarc, Lorki

Gmina Grodziczno - Sektor IV
Grodziczno, Nowe Grodziczno, Montowo,

Gmina Grodziczno - Sektor V
Linowiec, Kuligi, Zajączkowo, Jakubkowo

Gmina Grodziczno - Zabudowa Wielorodzinna

Gmina Grodziczno - domki letniskowe

 


 

Gmina Janowiec Kościelny

Gmina Janowiec Kościelny - Sektor I
Bielawy, Bukowiec Wielki, Gniadki, Grabowo Leśne, Jabłonowo Adamy, Jabłonowo Dyby, Jabłonowo Maćkowięta, Janowiec Leśniki, Kownatki
Falęcino, Krusze, Miecznikowo-Cygany, Miecznikowo-Gołębie, Miecznikowo-Kołaki, Miecznikowo-Miąchy, Miecznikowo-Sowy, Miecznikowo Siwe,
Napierki, Nowa Wieś Wielka, Piotrkowo, Powierż, Szczepkowo-Kukiełki, Szczepkowo-Pawełki, Szczepkowo-Sołdany, Szczepkowo-Zalesie, Safronka,
Waśniewo-Grabowo, Waśniewo-Gwoździe, Wiłunie, Zaborowo, Żabino-Arguły, Żabino-Gąsiory

Gmina Janowiec Kościelny - Sektor II
Górowo-Trząski, Janowiec Jastrząbki, Janowiec Kościelny, Janowiec Zdzięty, Krajewo-Kawęczyno, Krajewo Małe, Krajewo Wielkie, Kuce,
Leśniewo Wielkie, Nowa Wieś Dmochy, Pokrzywnica Wielka, Połcie Młode, Smolany-Żardawy, Stare Połcie, Szczepkowo Borowe, Szczepkowo-Iwany, Szczepkowo-Skrody, Szypólki-Zaskórki, Zabłocie Kanigowskie.

Gmina Janowiec Kościelny - Zabudowa Wielorodzinna
 


 

Gmina Janowo

Gmina Janowo - Sektor I
Szczepkowo-Giewarty, Janowo, Komorowo, Rembowo, Ryki - Borkowo, Szemplino Czarne, Szemplino Wielkie, Zembrzus-Mokry Grunt

Gmina Janowo - Sektor II
Grabowo, Grabówko, Jagarzewo, Łomno, Muszaki, Puchałowo, Róg, Ruskowo, Ulesie, Wichrowiec, Więckowo, Zachy, Zawady, Zdrojek, Uścianek

Gmina Janowo - Zabudowa Wielorodzinna

 


Gmina Kozłowo

Gmina Kozłowo - Sektor I
Cebulki, Kozłowo, Pielgrzymowo, Sątop, Zabłocie Kozłowskie, Zakrzewo PGR

Gmina Kozłowo - Sektor II
Bartki, Górowo, Kadyki, Krokowo, Niedanowo, Sarnowo, Szkudaj, Szymany, Ważyny, Wola, Zaborowo, Zakrzewko, Zakrzewo, Zalesie

Gmina Kozłowo - Sektor III
Browina, Dziurdziewo, Gołębiewo, Januszkowo, Kamionki, Kownatki, Lipowo, Michałki, Rogóż, Sławka Mała, Sławka Wielka, Siemianowo, Szkotowo, Turowo, Turówko, Wierzbowo

Gmina Kozłowo - Zabudowa Wielorodzinna

Gmina Kozłowo - domki letniskowe


 

Gmina Nidzica

Gmina Nidzica - Strefa I
Borowy Młyn, Kamionka, Kanigowo, Łysakowo, Magdaleniec, Olszewo, Pawliki, Piątki, Piotrowice, Rozdroże,Siemiątki,Zagrzewo

Gmina Nidzica - Strefa I - TATARY

Gmina Nidzica - Strefa II

Bujaki, Dobrzyń, Frąknowo, Litwinki, Mogiłowo, Nibork Drugi, Radomin, Rączki, Szerokopaś, Wietrzychowo,Wietrzychówko, Załuski

Gmina Nidzica - Strefa III
Bolejny, Brzeźno Łyńskie, Jabłonka, Koniuszyn, Likusy, Łyna, Łyński Młyn, Natać Mała, Natać Wielka, Orłowo,
Wikno, Wólka Orłowska, Żelazno

Gmina Nidzica - Strefa IV
Bartoszki, Grzegórzki, Moczysko, Módłki + Parowa, Napiwoda, Robaczewo, Wały, Waszulki, Wolisko, Zimna Woda, Złota Góra,

Gmina Nidzica - domki letniskowe (zmiana harmonogramu)


Miasto Nidzica

 

Miasto Nidzica - Sektor I ZACHÓD
ul. Olsztyńska, ul. Bystra, ul. Dubieńska, ul. Działdowska, ul. Łąkowa, ul. Towarowa, ul. Szerokopaś, ul. Nowa, ul. Robotnicza, ul. Piaskowa, Pl. Kosmonautów,
ul. Wincentego Pola, ul. Linki, ul. Mazurska, ul. Długa, Pl. Wojciecha z Brudzewa, Bema, ul. Owocowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Leśna, ul. Przemysłowa, ul. Pieniężnego,
ul. Boczna, ul. Barke, ul. Kętrzyńskiego, ul. Brzozowa, ul. Konopnickiej, ul. Grunwaldzka, ul. Polna, ul. Sportowa, ul. Bystra

 

Miasto Nidzica - Sektor II CENTRUM
ul. Kolejowa, ul. Traugutta, ul. Rataja, ul. Kraszewskiego, ul. Lazurowa, ul. Warszawska, ul. Żeromskiego, ul. Władysława Jagiełły,
ul. Zamkowa, ul. Murarska, ul. Steffena, ul. Mickiewicza, ul. Wyborska, ul. Młynarska, ul. Kilińskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Tatarska,
ul. Limanowskiego, ul. 3-go Maja, ul. 1-go Maja, ul. Krzywa, ul. Moniuszki, ul. Przechodnia, Pl. Wolności, ul. XXX lecia PRL, ul. Pocztowa,
ul. Ratuszowa, ul. Kajki, ul. Osińskiego, ul. Ogrodowa, ul. Kopernika, Pl. Księdza Sudzińskiego, ul. Kościuszki, ul. Szewska, ul. Słowackiego, ul. Wojska Polskiego

Miasto Nidzica - Sektor III PÓŁNOCNY ZACHÓD
ul. Sprzymierzonych, ul. Pawia, ul. Wiśniowa, ul. Miodowa, ul. Wilcza, ul. Morelowa, ul. Śliwkowa, ul. Cegielniana, ul. Porzeczkowa, ul. Wyspiańskiego, ul. Prusa, ul. Mokra, ul. Spacerowa,
ul. Marchlewskiego, ul. Narutowicza, ul. Wspólna, ul. Krótka, ul. Krasickiego, ul. Warmińska, ul. Zielona, ul. Murzynowskiego, ul. 11 listopada, ul. Kochanowskiego, ul. Bałtycka, ul. Kwiatowa, ul. Żurawia, Nibork Drugi 24

Miasto Nidzica - Sektor IV PÓłNOCNY WSCHÓD
ul. Krzemowa, ul. Srebrna, ul. Złota, ul. Platynowa, ul. Żwirowa, ul. Bursztynowa, Pl. Lotników, ul. Słoneczna, ul. Krucza, ul. Świerkowa, ul. Bukowa, ul. Żywiczna, ul. Dębowa, ul. Klonowa, ul. Jesionowa, ul. Nowomiejska,
ul. Pogodna, ul. Piękna, ul. Spokojna, ul. Górna, ul. Cicha, ul. Radosna, ul. Miła, ul. Jasna, ul. Wiosenna, ul. Letnia, Pl. Pokoju, Pl.. Róż, ul. Dolna, ul. Dobra, ul. Wesoła

Miasto Nidzica - Zabudowa Wielorodzinna

 

 


 

Miasto Lubawa

 

Miasto Lubawa - Strefa I
ul. Borek, ul. Unii Europejskiej, ul. Chopina, ul. Krasińskiego, ul. Leśna, ul. Matejki, ul. A. Mickiewicza, ul. Nowa, ul. Olsztyńska, ul. Orla, ul. B. Prusa, ul. T. Ruczyńskiego, ul. Reja, ul. Reymonta, ul. Słoneczna,
ul. Słowackiego, ul. Sucharskiego, ul. Toruńska, ul. Wojska Polskiego, ul. Żeromskiego

Miasto Lubawa - Strefa II
ul. Asta, ul. Biblii Gutenberga, ul. Grunwaldzka, ul. Kopernika, ul. Kupnera, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Pielgrzyma, ul. Polna, ul. Sądowa, ul. Nad Jesionką, ul. Franciszka Patera,
księcia Surwabuno, Biskupa Chrystiana, Jodłowa, bp. M. Chrapickiego, ul. Zbożowa, ul. S. Wolskiego, ul. Siostry Antoniny Schneider, ul. W. Lamparskiego

Miasto Lubawa - Strefa III
ul. Bankowa, ul. Św. Barbary, ul. Biskupia, ul. Browarowa, ul. Gdańska, ul. Grzymowicza, ul. Jagiellońska, ul. Kilińskiego, ul. Kościelna, ul. Kowalska, ul. Kwiatowa,
ul. Krótka, ul. Łącznikowa, ul. Ogniowa, Plac 700-lecia, ul. Piaskowa, ul. Podgórna, ul. Pod Murami. ul. Pomorska, ul. Poznańska, ul. Przemysłowa, ul. Spichlerzowa,
ul. Ratuszowa, ul. Rynek, ul. Warszawska, ul. Wąska, ul. Witosa, ul. Wyzwolenia, ul. Zamkowa

Miasto Lubawa - Strefa IV
19-stycznia, B. Chrobrego, Dworcowa, W. Jagiełły, Jagiellońska, Jana Pawła II, Królowej Jadwigi, Pawia, Łazienna, Łąkowa, Mieszka I, Rzepnikowskiego, Sadowa,
Składowa, Warszawska, K. Wielkiego, Wiśniowa, Towarowa, Jabłonowa

Miasto Lubawa - Zabudowa Wielorodzinna

 


 

 Gmina Rybno

Gmina Rybno – Sektor I
Koszelewki, Koszelewy, Żabiny, Rapaty

Gmina Rybno – Sektor II
Prusy, Szczupliny, Nowa Wieś, Groszki, Naguszewo, Rumian, Truszczyny

Gmina Rybno – Sektor III
Jeglia, Gralewo Stacja, Gronowo, Grądy, Wery, Kopaniarze, Grabacz

Gmina Rybno – Sektor IV
Dębień, Hartowiec, Tuczki

Rybno – Sektor V
ul. Zajeziorna, ul. 1 maja, ul. Stroma, ul. Kościelna, ul. Dworcowa, ul. Nowomiejska, ul. Łąkowa, ul. Kolejowa, ul. 22 Lipca, ul. Piaskowa, ul.Polna, ul. Słoneczna,
ul. Nowa, ul. Poprzeczna, ul. Górna, ul. Makowa, ul. Chabrowa, ul. Różana

Rybno – Sektor Va
ul. Leśna, ul. Zarybińska, ul. Praska, ul. Wyzwolenia, ul. Sportowa, ul. Wrzosowa, ul. Strumykowa, ul. Topolowa, ul. Spacerowa, ul. Sosnowa, ul. Piękna, ul. Wyzwolenia,
ul. Ogrodowa, ul. Lubawska, ul. Krótka, ul. Grunwaldzka, ul. Rzemieślnicza, ul. Obwodowa, ul. Jaśminowa, ul. Kolonia, ul. Letniskowa

Gmina Rybno - Zabudowa Wielorodzinna

Gmina Rybno - domki letniskowe


Miasto Lidzbark

Miasto Lidzbark - Sektor I
ul. Cicha, Pl. Gen. Hallera, ul. Słomiany Rynek, ul. Stary Rynek, ul. Akacjowa, ul. Broniewskiego, ul. Chmielna, ul. Chopina, ul. Dąbrowskiej,
ul. Dworcowa, ul. Działdowska, ul. Garbarska, ul. Garbuzy, ul. Główny Dworzec, ul. Górka, ul. Grabowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jeleńska, ul. Kazimierza Jagiellończyka,
ul.Kopernika, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Piaski, ul. Podgórna, ul. Podzamcze, ul. Poświętna, ul. Przemysłowa, ul. Reymonta,
ul. Sądowa, ul. Stare Miasto, ul. Stefana Batorego, ul. Strażacka, ul. Szosa Lubawska, ul. Tuwima,
ul. Wodna, ul. Zamkowa, ul. Żeromskiego, ul. Mickiewicza, ul. Młyńska, ul. Myśliwska, ul. Nowa, ul. Nowy Rynek, ul. Ogrodowa, ul. Orzeszkowej

Miasto Lidzbark - Sektor IA
ul. Dąbrowskiej, ul. Reymonta, ul. Tuwima, ul. Żeromskiego, ul. Orzeszkowej, ul. Broniewskiego, ul. Cibórz po przeciwnej stronie ul. Żeromskiego,
ul. Targowa, ul. Tartaczna, ul. Słoneczna

Miasto Lidzbark - Sektor II
ul. Graniczna, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Południowa, ul. Poprzeczna, ul. Sosnowa, ul. Wiejska, ul. Zieluńska, ul. Kraziewicza, ul. 3-go maja,
ul. Kołątaja, ul. Staszica, ul. Konarskiego, ul. Rejtana, ul. Potockiego, ul. Wybickiego, ul. Kościuszki, ul. Polna, ul.Wiśniowa, ul. Topolowa,

Miasto Lidzbark - Sektor III
ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Dębowa, ul. Jaworowa, ul. Jesionowa, ul. Klonowa,ul. Leśniczówka, ul. Lipowa, ul. Okopowa, ul. Podleśna,
ul. Wierzbowa, ul. Świerkowa

Miasto Lidzbark - Zabudowa Wielorodzinna

 


Gmina Lidzbark

Gmina Lidzbark - Sektor I
Bladowo, Cibórz, Jeleń, Koty, Kurojady, Miłostajki, Podcibórz, Wąpiersk

Gmina Lidzark - Sektor II
Adamowo, Biernaty, Leśniczówka, Marszewnica, Nick, Nowy Dwór, Nowe Dłutowo, Olszewo, Stare Dłutowo, Wawrowo, Zdrojek

Gmina Lidzbark - Sektor IIIA
Bryńsk, Bryńsk Szlachecki, Klonowo

Gmina Lidzbark - Sektor IIIB
Dębowiec, Borki, Borówno, Nadleśnictwo Lidzbark, Nosek, Ostrowy, Piaseczno, Sarnia Góra, Słup, Wlewsk, Zalesie, Zielonka(Leśniczówka)

Gmina Lidzbark - Sektor IVA
Bełk, Ciechanówko, Chełsty, Glinki, Jamielnik, Nowy Zieluń,

Gmina Lidzbark - Sektor IVB
Kiełpiny, Tarczyny

Gmina Lidzbark - Zabudowa Wielorodzinna

Gmina Lidzbark - domki letniskowe

 


Załączniki

Gmina Iłowo - Sektor I (101.6kB)    
Gmina Iłowo - Sektor II (107.6kB)    
Gmina Iłowo - Sektor III (108.5kB)    
Gmina Iłowo- zabudowa wielorodzinna (81.3kB)    
Gmina Grodziczno- Zabudowa Wielorodzinna (81.5kB)    
Gmina Grodziczno - Sektor I - odpady segregowane (101kB)    
Gmina Grodziczno - Sektor I - odpady zmieszane, popiół (97.6kB)    
Gmina Grodziczno - Sektor II (104.2kB)    
Gmina Grodziczno - Sektor III - odpady segregowane (102.6kB)    
Gmina Grodziczno - Sektor III - odpady zmieszane, popiół (101.9kB)    
Gmina Grodziczno - Sektor IV (98.7kB)    
Gmina Grodziczno - Sektor V (101.8kB)    
Gmina Grodziczno- Zabudowa Wielorodzinna (81.5kB)    
Gmina Janowiec Kościelny - Sektor I (115.9kB)    
Gmina Janowiec Kościelny - Sektor II (115.2kB)    
Gmina Janowiec Kościelny - zabudowa wielorodzinna (76.2kB)    
Gmina Janowo - Sektor I (111.4kB)    
Gmina Janowo - Sektor II (112.5kB)    
Gmina Janowo- zabudowa wielorodzinna (76.4kB)    
Gmina Kozłowo - Sektor I (106kB)    
Gmina Kozłowo - Sektor II (105.4kB)    
Gmina Kozłowo - Sektor III (108.4kB)    
Gmina Kozłowo- zabudowa wielorodzinna (76.2kB)    
Gmina Iłowo - Sektor IV (107.9kB)    
Gmina Nidzica - Strefa III (118.7kB)    
Gmina Nidzica - Strefa IV (110.4kB)    
M. Nidzica - zabudowa wielorodzinna (91.4kB)    
M. Nidzica Sektor II CENTRUM (79.7kB)    
M. Nidzica Sektor III PÓŁNOCNY ZACHÓD (86.3kB)    
M. Lubawa - Strefa I (108.8kB)    
M. Lubawa - Strefa II (87.2kB)    
M. Lubawa - Strefa III (88.3kB)    
M. Lubawa - Strefa IV (85.6kB)    
M. lubawa zabudowa wielorodzinna (69.2kB)    
Gmina Płośnica - Sektor I (137.1kB)    
Gmina Płośnica - Sektor II (140.7kB)    
Gmina Płośnica - Sektor III (138.8kB)    
Gmina Płośnica- zabudowa wielorodzinna (103.3kB)    
Działdowo - Sektor II (154.3kB)    
Działdowo - Sektor III (134.4kB)    
Działdowo - Sektor V (136.7kB)    
M.Działdowo-Działdowo IB (121.4kB)    
M.Działdowo-Leśna II (125kB)    
M.Działdowo-Leśna III i IV (127.3kB)    
M.Działdowo-Osiedle Ogródki (124.8kB)    
Zabudowa wielorodzinna -M.Działdowo (115.3kB)    
MALINOWO (107.6kB)    
GMINA DZIAŁDOWO - Zabudowa wielorodzinna (97kB)    
GMINA DZIAŁOWO 2 (121.8kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 7A (121.2kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 6 (123kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 5 (123.3kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 3 (120.3kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 1B (117.1kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 1A (121.5kB)    
Gmina Rybno - Sektor I (269.3kB)    
Gmina Rybno - Sektor II (327kB)    
Gmina Rybno - Sektor III (275kB)    
Gmina Rybno - Sektor IV (316.7kB)    
Gmina Rybno - Sektor V (303.1kB)    
Gmina Rybno - Sektor Va (319.7kB)    
Lidzbark - Sektor II (134.9kB)    
Lidzbark - Sektor III (131.5kB)    
Lidzbark - zabudowa wielorodzinna (123kB)    
Miasto Lidzbark Sektor I (131.8kB)    
Miasto Lidzbark Sektor IA (118.6kB)    
Gmina Lidzbark Sektor IIIA i IIIB (165.2kB)    
Gmina Lidzbark Sektor IIIB (331.4kB)    
Gmina Lidzbark Sektor IVA i IVB (152.9kB)    
Gmina Lidzbark Sektor IVA (308.1kB)    
Gmina Lidzbark Sektor IVB (303.2kB)    
Gmina Lidzbark - zabudowa wielorodzinna (93.9kB)    
Gmina Rybno- zabudowa wielorodzinna (80.6kB)    
GMINA DZIAŁDOWO - Zabudowa wielorodzinna (97kB)    
Domki letniskowe Gm Nidzica (53.9kB)    
Gmina Lidzbark- Domki Letniskowe (99.6kB)    
Grodziczno- Domki Letniskowe (100.7kB)    
Kozłowo- Domki Letniskowe (99.9kB)    
Rybno- Domki Letniskowe (99.3kB)    
Gmina Nidzica - Strefa II (115.3kB)    
Gmina Nidzica - Strefa I (115kB)    
Gm. Nidzica - Strefa I - TATARY (111.2kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 7B (118.8kB)    
Lidzbark Gmina - Sektor I (108.9kB)    
Lidzbark Gmina - Sektor II (109.2kB)    
Działdowo - Sektor IV (112kB)    
Domki letniskowe Gm Nidzica (54kB)    
GMINA DZIAŁDOWO 4 (136.6kB)    
Działdowo - Sektor I (320.4kB)    
Gmina Lidzbark Sektor IIIA (113.2kB)    
M. Nidzica Sektor I ZACHÓD - ZMIANA (75.6kB)    
M. Nidzica Sektor IV PÓŁNOCNY WSCHÓD - ZMIANA (78.2kB)    

Metadane

Źródło informacji:Michał Ott
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Michał Ott
Data wprowadzenia:2017-12-27 08:44:43
Opublikował:Michał Ott
Data publikacji:2017-12-27 08:45:03
Ostatnia zmiana:2018-06-25 11:48:54
Ilość wyświetleń:16693