Terminy odbioru odpadów w poszczególnych gminach Związku


Gmina Działdowo

Filice, Niestoja

Gnojno, Gnojenko, Księży Dwór, Prusinowo

Grzybiny, Myślęta, Turza Wielka, Drzazgi

Jankowice, Mosznica, Gąsiorowo, Lipówka, Ruszkowo, Sławkowo

Kisiny, Malinowo

Komorniki, Krasnołąka, Klęczkowo, Wilamowo, Pożary, Burkat

Kurki, Bursz, Rywociny, Petrykozy, Zakrzewo

Uzdowo, Kramarzewo, Sękowo

Wysoka, Pierławki, Rudolfowo

Pojemniki 1100 z zabudowy wielorodzinnej

 

Bioodpady - zabudowa wielorodzinna:

Komorniki, Malinowo

Księży Dwór, Rudolfowo


Miasto Działdowo

Działdowo - Sektor I
ul. Asnyka, ul. Chopina, ul. Grunwaldzka, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Norwida, ul. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Rzemieślnicza,
ul. Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Wąska, ul. Przemysłowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Marii Konopnickiej), ul. Wyszyńskiego

Działdowo - Sektor II
Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Bielnikowa, ul Cicha, ul. Małłka, ul. Alfreda Wellengera, ul. Łąkowa, ul. Górna, ul. Gen. J. Hallera, ul. Władysława Jagiełły, ul. Katarzyny, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Tylna, ul. 1-ego Maja, ul. Mazurska, ul. Męczenników, ul. Mławska, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Waryńskiego, ul. Piwna, ul. Poprzeczna, ul. Średnia, ul. Pocztowa, ul. Słowackiego, ul. Strumykowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Katarzyny),ul. Zamkowa.

Działdowo - Sektor III
ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. M. Dąbrowskiej, ul. Klonowa, ul. J. Kochanowskiego, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Miodowa, ul. Mrongowiusza,
ul. Osiedleńcza, ul. Południowa, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Zielona,

Działdowo - Sektor IV
ul. W. Broniewskiego, ul. K. Gałczyńskiego, ul. Graniczna, ul. Kajki, ul. I. Krasickiego, ul. Księżodworska, ul. J. Brzechwy,ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Spokojna,
ul. H. Sienkiewicza, ul. J. Tuwima, ul. S. Wyspiańskiego, ul. S. Żeromskiego

Działdowo - Sektor V  
ul. Lidzbarska, ul. 11-go Listopada, ul. Chabrowa, ul. Dmowskiego, ul. Dożynkowa, ul. Chmielna, ul. Graniczna, ul. Gryczana,
ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Jęczmienna, ul. Kąkolowa, ul. Konwaliowa, ul. Legionów Polskich, ul. Lniana, ul. Lotników, ul. Łubinowa,
ul. Makowa, ul. Letnia, ul. Owsiana, ul. Pileckiego, ul. Prosta, ul. Pszeniczna, ul. Raginisa, ul. Reymonta, ul. Rumiankowa,
ul. Rzepakowa, ul. Traugutta, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia, ul. Zbożowa, ul. Polna

Działdowo - Sektor IB
ul. Biedrawiny , ul. Nidzicka, ul. Lenartowicza, ul. Malewskiej, ul. Północna, ul. Olsztyńska

Działdowo - Sektor Leśna II
ul. Agatowa, ul. Bursztynowa, ul. Leśna, ul. Koralowa, ul. Modrzewiowa, ul. Młodzieżowa, ul. OMTUR, ul. Rubinowa, ul. Szafirowa, ul. Szmaragdowa, ul. Świerkowa, ul. Wrzosowa, ul. ZHP, ul. Słowikowa (dawna ul. ZMP) , ul. Diamentowa (dawna ul. ZMS), ul. ZMW ,,WICI’’ , ul. Zuchowa, ul. Perłowa (dawna ul. ZWM)

Działdowo - Sektor Leśna III i IV
Al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Boznańskiej, ul. Chełmońskiego, ul. Cybisa, ul. Czyżewskiego, ul. Dębowa, ul. Fałata, ul. Gierymskiego, ul. Grottgera, ul. Kossaka, ul. Lentza, ul. Makowskiego, ul. Malczewskiego, ul. Matejki, ul. Michałowskiego, ul. Orłowskiego, ul. Podkowińskiego, ul. Pronaszko, ul. Sosnowa, ul. Wita Stwosza, ul. Jana Styki, ul. Witkiewicza, ul. Wyczółkowskiego, Komorniki blok nr 20,23 i 24

Działdowo - Sektor Osiedle Ogródki
ul. Komorowskiego (dawna ul. Buczka), ul. Drzymały, ul. Dolna, ul. Kwiatowa, ul. Okrężna, ul. Okólna, ul. Piaskowa, ul. Robotnicza, ul. Sportowa, ul. Budowlana (dawna ul. Strzelczyka), ul. 17-Stycznia (dawna ul. 19-go Stycznia), ul. Warmińska, ul. Zacisze, ul. Rydygiera

Działdowo - Zabudowa wielorodzinna

 


Gmina Grodziczno

Gmina Grodziczno - Sektor I i III
Mroczno, Mroczenko, Boleszyn, Kowaliki, Białobłoty, Zwiniarz, Świniarc, Lorki

Gmina Grodziczno - Sektor II
Trzcin, Rynek, Ostaszewo, Katlewo

Gmina Grodziczno - Sektor III i IV
Grodziczno, Nowe Grodziczno, Montowo, Białobłoty, Zwiniarz, Świniarc, Lorki, Boleszyn, Białobłoty, Zwiniarz, Świniarc, Lorki

Gmina Grodziczno - Sektor V
Linowiec, Kuligi, Zajączkowo, Jakubkowo

Gmina Grodziczno - Zabudowa wielorodzinna

Gmina Grodziczno - domki letniskowe


Gmina Iłowo - Osada

Gmina Iłowo - Osada - Sektor I
Kraszewo, Narzym, Wierzbowo

Iłowo - Osada - Sektor II
ul. Broniewskiego, ul. 19-Stycznia, ul. Długa, ul. Dolna, ul. Działdowska, ul. Janowska, ul. Kosynierów, ul. Kościelna, ul. Kraszewskiego, ul. Mickiewicza, ul. Okrężna,
ul. Polna, ul. Reja, ul. Sienkiewicza, ul. Staszica, , ul. Stefczyka, ul. Wiejska, ul. Wyzwolenia

Iłowo - Osada - Sektor III
ul. Akacjowa, ul. Brzozowa , ul. Cicha, ul. Jagiellońska, ul. Kochanowskiego, ul. Kościuszki, ul. Krasickiego, ul. Krzywa, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Łokietka,
ul. Młodzieżowa, ul. Nowa, ul. Nowotki, ul. Prusa, ul. Przyjaciół, ul. Puchatka, ul. Tysiąclecia, ul. Wdzięczna, ul. Lipowa

Gmina Iłowo - Osada - Sektor IV
Białuty, Brodowo, Chorab, Dźwierznia, Janowo, Mławka, Pruski, Purgałki, Sochy, Szczepka, Gajówki, Mansfeldy

Gmina Iłowo - Osada - Zabudowa wielorodzinna

 

Bioodpady - zabudowa wielorodzinna:

Iłowo - Osada

Gmina Iłowo - Sektor I, III

Gmina Iłowo - Sektor IV

 


Miasto Lubawa

Miasto Lubawa - Sektor I
ul. Borek, ul. Unii Europejskiej, ul. Chopina, ul. Krasińskiego, ul. Leśna, ul. Matejki, ul. A. Mickiewicza, ul. Nowa, ul. Olsztyńska, ul. Orla, ul. B. Prusa, ul. T. Ruczyńskiego, ul. Reja, ul. Reymonta, ul. Słoneczna, ul. Słowackiego, ul. Sucharskiego, ul. Toruńska, ul. Wojska Polskiego, ul. Żeromskiego

Miasto Lubawa - Sektor II
ul. Asta, ul. Biblii Gutenberga, ul. Grunwaldzka, ul. Kopernika, ul. Kupnera, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Pielgrzyma, ul. Polna, ul. Sądowa, ul. Nad Jesionką, ul. Franciszka Patera, księcia Surwabuno, Biskupa Chrystiana, Jodłowa, bp. M. Chrapickiego, ul. Zbożowa, ul. S. Wolskiego, ul. Siostry Antoniny Schneider, ul. W. Lamparskiego

Miasto Lubawa - Sektor III
ul. Bankowa, ul. Św. Barbary, ul. Biskupia, ul. Browarowa, ul. Gdańska, ul. Grzymowicza, ul. Jagiellońska, ul. Kilińskiego, ul. Kościelna, ul. Kowalska, ul. Kwiatowa, ul. Krótka, ul. Łącznikowa, ul. Ogniowa, Plac 700-lecia, ul. Piaskowa, ul. Podgórna, ul. Pod Murami. ul. Pomorska, ul. Poznańska, ul. Przemysłowa, ul. Spichlerzowa, ul. Ratuszowa, ul. Rynek, ul. Warszawska, ul. Wąska, ul. Witosa, ul. Wyzwolenia, ul. Zamkowa

Miasto Lubawa - Sektor IV
19-stycznia, B. Chrobrego, Dworcowa, W. Jagiełły, Jagiellońska, Jana Pawła II, Królowej Jadwigi, Pawia, Łazienna, Łąkowa, Mieszka I, Rzepnikowskiego, Sadowa, Składowa, Warszawska, K. Wielkiego, Wiśniowa, Towarowa, Jabłonowa

Miasto Lubawa - Zabudowa wielorodzinna


Gmina Rybno

Gmina Rybno - Sektor I
Koszelewki, Koszelewy, Żabiny, Rapaty

Gmina Rybno - Sektor II
Prusy, Szczupliny, Nowa Wieś, Groszki, Naguszewo, Rumian, Truszczyny

Gmina Rybno - Sektor III
Jeglia, Gralewo Stacja, Gronowo, Grądy, Wery, Kopaniarze, Grabacz, Rybno ul. Kostkowo 3, Rybno ul. Stary Młyn 8

Gmina Rybno - Sektor IV
Dębień, Hartowiec, Tuczki

Rybno - Sektor V
ul. Zajeziorna, ul. 1 maja, ul. Stroma, ul. Kościelna, ul. Dworcowa, ul. Nowomiejska, ul. Łąkowa, ul. Kolejowa, ul. Lipcowa, ul. Piaskowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Nowa,
ul. Poprzeczna, ul. Górna, ul. Makowa, ul. Chabrowa, ul. Różana, ul. Wyzwolenia, ul. Wrzosowa, ul. Strumykowa, ul. Topolowa, ul. Spacerowa, ul. Sosnowa, ul. Piękna, ul. Jaśminowa,

Rybno - Sektor Va
ul. Leśna, ul. Zarybińska, ul. Praska, ul. Ogrodowa, ul. Lubawska, ul. Krótka, ul. Grunwaldzka, ul. Rzemieślnicza, ul. Obwodowa, ul. Sportowa,
ul. Kolonia, ul. Letniskowa

Gmina Rybno - Zabudowa wielorodzinna

Gmina Rybno - Domki letniskowe


Gmina Janowiec Kościelny

Gmina Janowiec Kościelny - Sektor I
Bielawy, Bukowiec Wielki, Gniadki, Grabowo Leśne, Jabłonowo Adamy, Jabłonowo Dyby, Jabłonowo Maćkowięta, Janowiec Leśniki, Kownatki
Falęcino, Krusze, Miecznikowo-Cygany, Miecznikowo-Gołębie, Miecznikowo-Kołaki, Miecznikowo-Miąchy, Miecznikowo-Sowy, Miecznikowo
Siwe, Napierki, Nowa Wieś Wielka, Piotrkowo, Powierż, Szczepkowo-Kukiełki, Szczepkowo-Pawełki, Szczepkowo-Sołdany, Szczepkowo-Zalesie,
Safronka, Waśniewo-Grabowo, Waśniewo-Gwoździe, Wiłunie, Zaborowo, Żabino-Arguły, Żabino-Gąsiory

Gmina Janowiec Kościelny - Sektor II
Górowo-Trząski, Janowiec Jastrząbki, Janowiec Kościelny, Janowiec Zdzięty, Krajewo-Kawęczyno, Krajewo Małe, Krajewo Wielkie, Kuce,
Leśniewo Wielkie, Nowa Wieś Dmochy, Pokrzywnica Wielka, Połcie Młode, Smolany-Żardawy, Stare Połcie, Szczepkowo Borowe, Szczepkowo-
Iwany, Szczepkowo-Skrody, Szypólki-Zaskórki, Zabłocie Kanigowskie.

Gmina Janowiec Kościelny - Zabudowa wielorodzinna


Gmina Janowo

Gmina Janowo - Sektor I
Szczepkowo–Giewarty, Janowo, Komorowo, Rembowo, Ryki – Borkowo, Szemplino Czarne, Szemplino Wielkie, Zembrzus–Mokry Grunt

Gmina Janowo - Sektor II
Grabowo, Grabówko, Jagarzewo, Łomno, Muszaki, Puchałowo, Róg, Ruskowo, Ulesie, Wichrowiec, Więckowo, Zachy, Zawady, Zdrojek, Uścianek

Gmina Janowo - Zabudowa wielorodzinna


Gmina Kozłowo

Gmina Kozłowo - Sektor I
Cebulki, Kozłowo, Pielgrzymowo, Sątop, Zabłocie Kozłowskie, Zakrzewo PGR

Gmina Kozłowo - Sektor II
Bartki, Górowo, Kadyki, Krokowo, Niedanowo, Sarnowo, Szkudaj, Szymany, Ważyny, Wola, Zaborowo, Zakrzewko, Zakrzewo, Zalesie

Gmina Kozłowo - Sektor III
Browina, Dziurdziewo, Gołębiewo, Januszkowo, Kamionki, Kownatki, Lipowo, Michałki, Rogóż, Sławka Mała, Sławka Wielka, Siemianowo, Szkotowo, Turowo, Turówko, Wierzbowo, Rodowo

Gmina Kozłowo - Zabudowa wielorodzinna

Gmina Kozłowo - Domki letniskowe

 

Bioodpady - zabudowa wielorodzinna:

Gmina Kozłowo - Sektor I

Gmina Kozłowo - Sektor II, III

 


Gmina Płośnica

Gmina Płośnica - Sektor I
Płośnica, Rutkowice, Skurpie

Gmina Płośnica - Sektor II
Gruszka, Jabłonowo, Niechłonin, Zalesie, Przełęk Kościelny, Przełęk Mały,

Gmina Płośnica - Sektor III
Prioma, Gródki, Mały Łęck, Wielki Łęck, Turza Mała, Murawki, Gralewo, Przełęk Duży

Gmina Płośnica - Zabudowa wielorodzinna


Miasto Lidzbark

Miasto Lidzbark - Sektor I
ul. Cicha, ul. Gen.Hallera, ul. Słomiany Rynek, ul. Stary Rynek, ul.Akacjowa, ul Broniewskiego, ul. Chmielna, ul. Chopina, ul. Dąbrowskiej,
ul. Dworcowa, ul.Działdowska, ul. Garbrska, ul. Garbuzy, ul.Główny Dworzec, ul. Górka, ul. Grabowa, ul. Jarzębionowa, ul. Jeleńska, ul. Kazimierza
Jagiellończyka, ul. Kopernika, ul Kościelna, ul. Krótka, ul. Piaski, ul.Podgórna, ul. Podzamcze, ul. Poświętna, ul. Przemysłowa, ul. Reymonta, ul.
Sądowa, ul. Stare Miasto, ul. Stefana Batorego, ul. Strażacka, ul. Szosa Lubawska, ul. Tuwima, ul. Wodna, ul. Zamkowa, ul. Żeromskiego, ul.
Mickiewicza, ul. Młyńska, ul. Myśliwska, ul. Nowa, ul. Nowy Rynek, ul. Ogrodowa, ul. Orzeszkowej

Miasto Lidzbark - Sektor Ia
ul. Dąbrowskiej, ul. Reymonta, ul. Tuwima, ul. Żeromskiego, ul. Orzeszkowej, ul. Broniewskiego, ul. Cibórz po przeciwnej stronie ul. Żeromskiego,
ul. Targowa, ul. Tartaczna, ul. Słoneczna

Miasto Lidzbark - Sektor II
ul. Graniczna, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Południowa, ul. Poprzeczna, ul. Sosnowa, ul. Wiejska, ul. Zieluńska, ul. Kraziewicza, ul. 3-go maja,
ul. Kołątaja, ul. Staszica, ul. Konarskiego, ul. Rejtana, ul. Potockiego, ul. Wybickiego, ul. Kościuszki, ul. Polna, ul.Wiśniowa, ul. Topolowa,

Miasto Lidzbark - Sektor III
ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Dębowa, ul. Jaworowa, ul. Jesionowa, ul. Klonowa, ul. Leśniczówka, ul. Lipowa, ul. Okopowa, ul. Podleśna,
ul. Wierzbowa, ul. Świerkowa

Miasto Lidzbark - Zabudowa wielorodzinna


Gmina Lidzbark

Gmina Lidzbark - Sektor I
Bladowo, Cibórz, Jeleń, Koty, Kurojady, Miłostajki, Podcibórz, Wąpiersk.

Gmina Lidzbark - Sektor II
Adamowo, Biernaty, Leśniczówka, Marszewnica, Nick, Nowy Dwór, Nowe Dłutowo, Olszewo, Stare Dłutowo, Wawrowo, Zdrojek

Gmina Lidzbark - Sektor IIIa
Bryńsk, Bryńsk Szlachecki, Klonowo,

Gmina Lidzbark - Sektor IIIb
Dębowiec, Borki, Borówno, Nadleśnictwo Lidzbark, Nosek, Ostrowy, Piaseczno, Sarnia Góra, Słup, Wlewsk, Zalesie, Zielonka(Leśniczówka).

Gmina Lidzbark - Sektor IVa
Bełk, Ciechanówko, Chełsty, Glinki, Jamielnik, Nowy Zieluń,

Gmina Lidzbark - Sektor IVb
Kiełpiny, Tarczyny

Gmina Lidzbark - Zabudowa Wielorodzinna

Gmina Lidzbark - Domki Letniskowe


Miasto Nidzica

Miasto Nidzica - Sektor I
ul. Olsztyńska, ul. Dubieńska, ul. Działdowska, ul. Łąkowa, ul. Towarowa, ul. Szerokopaś, ul. Nowa, ul. Robotnicza, ul. Piaskowa, Pl. Kosmonautów, ul. Wincentego Pola,
ul. Linki, ul. Mazurska, ul. Długa, Pl. Wojciecha z Brudzewa, Bema, ul. Owocowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Leśna, ul. Przemysłowa, ul. Pieniężnego, ul. Boczna, ul. Barke,
ul. Kętrzyńskiego, ul. Brzozowa, ul. Konopnickiej, ul. Grunwaldzka, ul. Polna, ul. Sportowa, ul. Bystra

Miasto Nidzica - Sektor II
ul. Kolejowa, ul. Traugutta, ul. Rataja, ul. Kraszewskiego, ul. Lazurowa, ul. Warszawska, ul. Żeromskiego, ul. Władysława Jagiełły, ul. Zamkowa, ul. Murarska, ul. Steffena, ul. Mickiewicza, ul. Wyborska, ul.
Młynarska, ul. Kilińskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Tatarska, ul. Limanowskiego, ul. 3-go Maja, ul. 1-go Maja, ul. Krzywa, ul. Moniuszki, ul. Przechodnia, Pl. Wolności, ul. Kościelna , ul. Pocztowa, ul. Ratuszowa,
ul. Kajki, ul. Osińskiego, ul. Ogrodowa, ul. Kopernika, Pl. Księdza Sudzińskiego, ul. Kościuszki, ul. Słowackiego, ul. Wojska Polskiego, ul. Sprzymierzonych, ul. Porzeczkowa, ul. Wyspiańskiego, ul. Prusa,
ul. Mokra, ul. Spacerowa, ul. Krótka, ul. Krasickiego, ul. Warmińska, ul. Zielona, ul. Murzynowskiego, ul. 11 Listopada, ul. Kochanowskiego, ul. Bałtycka, ul. Kwiatowa, ul. Nibork Drugi 24.

Miasto Nidzica - Sektor III
ul. Krzemowa, ul. Srebrna, ul. Złota, ul. Platynowa, ul. Żwirowa, ul. Bursztynowa, Pl. Lotników, ul. Słoneczna, ul. Krucza, ul. Świerkowa, ul. Bukowa, ul. Żywiczna, ul. Dębowa, ul. Klonowa, ul. Jesionowa,
ul. Nowomiejska, ul. Pogodna, ul. Piękna, ul. Spokojna, ul. Górna, ul. Cicha, ul. Radosna, ul. Miła, ul. Jasna, ul. Wiosenna, ul. Letnia, Pl. Pokoju, Pl.. Róż, ul. Dolna,
ul. Dobra, ul. Wesoła, ul. Pawia, ul. Wiśniowa, ul. Miodowa, ul. Wilcza, ul. Morelowa, ul. Śliwkowa, ul. Cegielniana, ul. Marchlewskiego, ul. Narutowicza, ul. Wspólna, ul. Żurawia,

Miasto Nidzica - Zabudowa wielorodzinna

 


Gmina Nidzica

Gmina Nidzica - Sektor I
Borowy Młyn, Kamionka, Kanigowo, Olszewo, Pawliki, Piątki, Siemiątki, Tatary, Zagrzewo

Gmina Nidzica - Sektor II
Bartoszki, Grzegórzki, Magdaleniec, Módłki, Napiwoda, Nibork Drugi, Parowa, Piotrowice, Radomin, Robaczewo, Waszulki, Wolisko,
Wietrzychowo, Wietrzychówko

Gmina Nidzica - Sektor III
Bolejny, Bujaki, Dobrzyń, Frąknowo, Litwinki, Łyna, Mogiłowo, Rączki, Szerokopaś, Wólka Orłowska, Załuski, Żelazno

Gmina Nidzica - Sektor IV
Brzeźno Łyńskie, Jabłonka, Koniuszyn, Likusy, Łyński Młyn, Łysakowo, Moczysko, Natać Mała, Natać Wielka, Orłowo, Pólko, Rozdroże, Wały,
Wikno, Złota Góra, Zimna Woda

Gmina Nidzica - Zabudowa wielorodzinna

Gmina Nidzica - Domki letniskowe